Cennik

Naszym klientom zapewniamy atrakcyjne ceny za profesjonalne i kompleksowe sprzątanie mieszkania, domu, biura, a także sprzątanie po remoncie oraz inne usługi w naszej ofercie. Wybierając naszą firmę, nie musisz obawiać się o wysoki rachunek!

Nasi pracownicy mogą także wykonać usługę w trybie ekspresowym. W przypadku zleceń, które zostały przyjęte do realizacji w czasie krótszym niż 24 godziny przed rozpoczęciem prac, doliczana jest opłata za serwis ekspresowy, która wynosi +30% standardowej ceny.

Nasz cennik sprzątania został przygotowany na podstawie czasu potrzebnego na wykonanie prac. W przypadku standardowych zleceń rozliczamy się z klientami za godzinę pracy:

  • 1 godzina – 100 zł
  • 2 godziny – 150 zł
  • 3 godziny – 180 zł
  • od 4 godzin wzwyż – 55 zł za godzinę
  • sprzątanie ekspresowe – od 75 zł za godzinę
  • sprzątanie poremontowe – od 15 do 20 zł x liczba metrów kwadratowych
  • sprzątanie po budowę – 6-20/m2

W cenę wliczamy już wszystkie potrzebne do wykonania usługi środki czystości oraz sprzęt niezbędny do przeprowadzenia prac.

Jeśli nie mają Państwo pewności, ile czasu zajmą porządki w Państwa domu, mieszkaniu czy biurze, zapraszamy do kontaktu. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie ustalić, ile potrwa wykonanie zlecenia.

Oprócz wymienionych powyżej usług realizujemy również inne, nietypowe zlecenia. W przypadku takich usług ceny ustalane są indywidualnie.

W przypadku regularnych zleceń na wykonywanie prac porządkowych w biurze czy mieszkaniu, a także innych zadań (pomoc domowa itp.) oferujemy naszym klientom atrakcyjne stawki.

Wszystkie podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT.

Sprzątanie biur, domów, sprzątanie mieszkania Warszawa – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!