EKO Porządki

Czy chcesz, aby Twój dom był bezpieczniejszy i zdrowszy dla Ciebie i Twoich bliskich? Starasz się żyć w duchu zero waste? Zależy Ci na ochronie środowiska naturalnego? Usługę sprzątania eco stworzyliśmy właśnie z myślą o Tobie!

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób, dla których natura jest ważna, przygotowaliśmy usługę sprzątania ekologicznego – z wykorzystaniem naturalnych, bezpiecznych środków czystości, które także bardzo dobrze radzą sobie z różnymi zanieczyszczeniami. Takie czyszczenie oznacza znaczne zmniejszenie ilości detergentów trafiających do kanalizacji ściekowej w domu czy mieszkaniu.

Eko sprzątanie – kto najbardziej skorzysta? 

Eco porządki polecamy w szczególności osobom z różnego rodzaju alergiami, wrażliwą skórą, które źle reagują na standardowo używane środki czystości. Z tego typu usług chętnie korzystają również rodziny z małymi dziećmi, którym zależy na zdrowiu i bezpieczeństwie najmłodszych.

Do sprzątania w stylu eco wykorzystujemy między innymi:

  • ocet
  • sodę oczyszczoną
  • kwasek cytrynowy
  • ekologiczne detergenty

To środki czystości wykorzystywane w gospodarstwach domowych, od wieków znane ze swojej skuteczności i minimalnego wpływu na środowisko naturalne. Pozostawiają neutralny zapach, a jeśli klient wyraża takie życzenie, do wykorzystywanych środków dodajemy naturalne olejki eteryczne nadające wnętrzom przyjemny aromat.

Ekologiczne produkty a trudne zabrudzenia 

Ocet, soda czy kwasek doskonale nadają się do usuwania osadów z kamienia w łazience, przypaleń na kuchence czy brudu na płytkach podłogowych i fugach.

Do sprzątania stosujemy środki udostępnione nam przez klientów – dzięki temu możesz mieć całkowitą pewność, że prace będą przeprowadzone zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Stosowane przez nas metody i środki są odpowiednie do tego, by pozbyć się większości standardowych zabrudzeń, wynikających z codziennego użytkowania pomieszczeń domowych. Należy jednak pamiętać, że w przypadku sprzątania eco nie możemy zagwarantować naszym klientom doczyszczenia najtrudniejszych zanieczyszczeń. Wynika to z właściwości stosowanych przez nas naturalnych środków czystości.

Eco sprzątanie, mycie okien Warszawa – zapraszamy do wybrania usług sprzątania ekologicznego!

Pytania i odpowiedzi

Dla kogo jest sprzątanie eko?

Sprzątanie przy użyciu ekologicznych i naturalnych środków jest szczególnie polecane osobom z małymi dziećmi, a także alergikom z wrażliwą skórą, którzy źle reagują na standardowe środki czyszczące. 

Jakich ekologicznych środków czystości używać?

Do usuwania zabrudzeń polecamy przede wszystkim sodę oczyszczoną, ocet i kwasek cytrynowy. Dobrze sprawdzą się także różnego rodzaju ekologiczne detergenty. Warto jednak pamiętać, że powyższe produkty mogą nie usunąć najtrudniejszych zabrudzeń i zanieczyszczeń. 

Jakie są zalety eko sprzątania?

Produkty stosowane w sprzątaniu eko nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Pozostawiają neutralny zapach i nie uczulają. A co najważniejsze – są bezpieczne oraz tak samo skuteczne, jak tradycyjne środki czyszczące.