Malowanie i wygładzanie ścian

Malowanie ścian i kładzenie gładzi warto powierzyć fachowcowi Zmiana koloru farby na ścianie jest zadaniem dość prostym, ale czasochłonnym. Szczególnie przygotowanie mieszkania oraz samych ścian zajmuje szczególnie dużo czasu. Jeśli zależy Ci na tym, by malowanie ścian w domu przebiegło szybko i nie powodowało utrudnień w codziennym życiu, skorzystaj z usług naszych fachowców.

Przed malowaniem: przygotowanie ścian

Aby uzyskać efekt, który w pełni Cię zadowoli, przed malowaniem dokładnie wyrównujemy ścianę. Pozwala to usunąć z niej rysy, zabrudzenia, ślady po wbitych gwoździach itp. Korzystamy przy tym z najskuteczniejszej metody – kładzenia gładzi. Gładź jest materiałem o jednolitej strukturze, dzięki czemu położona na ścianie daje pożądany efekt wygładzenia i wyrównania.

Zajmujemy się malowaniem ścian w mieszkaniach w stanie deweloperskim oraz do remontu. Oferujemy również pomoc w przypadku dodatkowych prac, które są niezbędne przy malowaniu, na przykład przy usuwaniu starych tapet.

Malowanie ścian: szybko i profesjonalnie

Korzystając z naszych usług przede wszystkim oszczędzasz czas. Jesteśmy zespołem fachowców, dzięki czemu możemy działać szybciej i malować kilka ścian jednocześnie. Możesz na nas liczyć, gdy potrzebujesz pomocy w doborze farb i innych materiałów do rodzaju ściany. Dobrze znamy rynek i asortyment sklepów budowlanych, dzięki czemu pomożemy Ci wybrać rozwiązanie zgodne z Twoimi potrzebami.

Wybierając nasze usługi malowania i wygładzania ścian, nie musisz przejmować się przygotowaniem mieszkania do remontu. To my zajmiemy się wyniesieniem lub przestawieniem mebli i sprzętu, zabezpieczeniem podłóg i innych miejsc folią lub taśmą malarską. Po zakończonej pracy dokładnie posprzątamy pomieszczenie.