Przygotowanie mieszkania do sprzedaży

Aby sprzedać mieszkanie z zyskiem, warto zadbać o jego atrakcyjny wyglądChcesz sprzedać mieszkanie z zyskiem lub szybko je wynająć? W dzisiejszych czasach nie wystarczy atrakcyjna lokalizacja i obecność w najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych. Wyprzedź konkurencję, oferując klientom wysoki standard i zwracając ich uwagę starannie zaaranżowanym mieszkaniem. Jak realnie podnieść wartość sprzedawanej lub wynajmowanej nieruchomości? To wcale nie musi być kosztowny remont – zainwestuj w gruntowne sprzątanie lub drobne prace remontowe!

Jak zadbać o wizerunek mieszkania, by sprzedać je z zyskiem?

Specjaliści rynku nieruchomości przekonują, że klienci wcale nie podejmują decyzji o zakupie mieszkania na podstawie racjonalnych przesłanek. Liczy się przede wszystkim pierwsze wrażenie i to, jak mieszkanie prezentuje się na zdjęciach oraz podczas wizyty na miejscu. Zniszczone panele podłogowe, stara armatura łazienkowa czy nieposprzątane wnętrza mogą skutecznie zniechęcić do zakupu.

Aby zapewnić klientom pozytywne wrażenia podczas oglądania mieszkania, wystarczy najczęściej przeprowadzić drobne prace remontowe i porządkowe. Często jest to malowanie ścian, wymiana paneli podłogowych, czyszczenie tapicerki meblowej. Usługa przygotowania mieszkania do sprzedaży sprawdzi się także wówczas, gdy kupiłeś mieszkanie w celach inwestycyjnych i chcesz je wykończyć, aby sprzedać je w atrakcyjnej cenie. Inwestycja w prace wykończeniowe może Ci się wówczas szybko zwrócić.

Przygotowanie mieszkania do sprzedaży – oferowane usługi

Drobne prace remontowe

To, jakich prac remontowych będzie potrzebowało mieszkanie, zależy od jego stanu i Twoich potrzeb. Ustalimy je na początku współpracy i zaplanujemy działania, które podniosą wartość nieruchomości.

Usługa przygotowania mieszkania to między innymi:

  • Malowanie ścian i kładzenie gładzi,
  • Renowacja podłóg z drewna – parkietu lub desek,
  • Wymiana paneli i płytek podłogowych,
  • Biały montaż – wymiana umywalki, muszli klozetowej, brodzika,
  • Inne drobne prace remontowe.

Sprzątanie mieszkania na sprzedaż

Oprócz usług remontowych nasza firma oferuje Ci również dokładne sprzątanie w sprzedawanym mieszkaniu. Zadbamy o świeżość i atrakcyjny wygląd we wszystkich pomieszczeniach: odkurzymy meble i podłogi, posprzątamy łazienkę i sprawimy, że mieszkanie zrobi dobre wrażenie na oglądających.