Nietypowe usługi porządkowe w Warszawie

Szykuje się impreza, a Ty wiesz już, że nie zdążysz przed nią posprzątać? A może masz problem ze sprzątaniem po udanym przyjęciu? W Twoim domu doszło do pożaru lub zalania i konieczne jest usunięcie ich skutków? Planujesz przeprowadzkę, a może chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie i zależy Ci na tym, by prezentowało się jak najlepiej? Nietypowe usługi porządkowe to nasza specjalność. W tych, a także w wielu innych sytuacjach jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji! 

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług sprzątania także w nietypowych sytuacjach na zlecenie klienta. Działamy w mieście Warszawa, a także w okolicznych miejscowościach województwa mazowieckiego. Ceny naszych usług obejmują dojazd oraz zużycie naszych środków czystości i sprzętu.

Jeśli brakuje Ci czasu na sprzątanie, nie wiesz, jak poradzić sobie z trudnym problemem lub wolisz powierzyć to komuś innemu, skontaktuj się z nami już teraz!

Oferujemy wykonywanie usług porządkowych:

  • przed imprezami w domu: odkurzanie, mycie podłóg w pomieszczeniach, w których będzie odbywało się przyjęcie, ustawianie mebli.
  • po imprezach: usuwanie zabrudzeń z kanap, dywanów, podłóg, wynoszenie śmieci i inne niezbędne czynności
  • przy wyprowadzkach: wynoszenie mebli, pakowanie i zabezpieczanie sprzętów, odkurzanie i mycie powierzchni ścian i podłóg
  • przy wynajmie lub sprzedaży nieruchomości: usuwanie zabrudzeń i zanieczyszczeń pozostawionych przez dotychczasowych lokatorów, doprowadzenie lokalu do atrakcyjnego dla potencjalnych nabywców stanu
  • po remoncie: wynoszenie pozostałości poremontowych, usuwanie kurzu i pyłu, mycie okien
  • po awariach: pożarach, zalaniach itp.: osuszanie wykładzin podłogowych, dywanów, tapicerki, usunięcie wody lub ścieków, usuwanie zniszczonych mebli i sprzętów

Podchodzimy indywidualnie do wszystkich nietypowych zleceń, dlatego też możesz liczyć u nas na pełną i profesjonalną obsługę – niezależnie od przyczyny prowadzenia porządków. Jesteśmy gotowi do działania tam, gdzie liczy się szybka reakcja, a opóźnienie w pracach porządkowych mogłoby mieć negatywne skutki dla stanu pomieszczeń. Nasi pracownicy szybko i skutecznie poradzą sobie z każdym problemem, a Ty możesz w tym czasie odpocząć.

W naszej pracy stosujemy wyłącznie najwyższej jakości detergenty, przeznaczone do profesjonalnego użytku, a także specjalistyczny sprzęt do sprzątania, dlatego zapewniamy prace na najwyższym poziomie – zawsze wykonujemy je dokładnie i rzetelnie, mając na uwadze zadowolenie klienta.

Nietypowe sprzątanie Warszawa – zapraszamy do wybrania naszych usług!