Nietypowe usługi porządkowe w Warszawie

Szykuje się impreza, a Ty wiesz już, że nie zdążysz przed nią posprzątać? A może masz problem ze sprzątaniem po udanym przyjęciu? W Twoim domu doszło do pożaru lub zalania i konieczne jest usunięcie ich skutków? Planujesz przeprowadzkę, a może chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie i zależy Ci na tym, by prezentowało się jak najlepiej? Nietypowe usługi porządkowe to nasza specjalność. W tych, a także w wielu innych sytuacjach jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji! 

Gdzie dojeżdżamy? 

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług sprzątania także w nietypowych sytuacjach na zlecenie klienta. Działamy w mieście Warszawa, a także w okolicznych miejscowościach województwa mazowieckiego. Ceny naszych usług obejmują dojazd oraz zużycie naszych środków czystości i sprzętu.

Jeśli brakuje Ci czasu na sprzątanie, nie wiesz, jak poradzić sobie z trudnym problemem lub wolisz powierzyć to komuś innemu, skontaktuj się z nami już teraz!

Oferujemy wykonywanie usług porządkowych:

  • przed imprezami w domu: odkurzanie, mycie podłóg w pomieszczeniach, w których będzie odbywało się przyjęcie, ustawianie mebli.
  • po imprezach: usuwanie zabrudzeń z kanap, dywanów, podłóg, wynoszenie śmieci i inne niezbędne czynności
  • przy wyprowadzkach: wynoszenie mebli, pakowanie i zabezpieczanie sprzętów, odkurzanie i mycie powierzchni ścian i podłóg
  • przy wynajmie lub sprzedaży nieruchomości: usuwanie zabrudzeń i zanieczyszczeń pozostawionych przez dotychczasowych lokatorów, doprowadzenie lokalu do atrakcyjnego dla potencjalnych nabywców stanu
  • po remoncie: wynoszenie pozostałości poremontowych, usuwanie kurzu i pyłu, mycie okien
  • po awariach: pożarach, zalaniach itp.: osuszanie wykładzin podłogowych, dywanów, tapicerki, usunięcie wody lub ścieków, usuwanie zniszczonych mebli i sprzętów

O nas – profesjonalne sprzątanie 

Podchodzimy indywidualnie do wszystkich nietypowych zleceń, dlatego też możesz liczyć u nas na pełną i profesjonalną obsługę – niezależnie od przyczyny prowadzenia porządków. Jesteśmy gotowi do działania tam, gdzie liczy się szybka reakcja, a opóźnienie w pracach porządkowych mogłoby mieć negatywne skutki dla stanu pomieszczeń. Nasi pracownicy szybko i skutecznie poradzą sobie z każdym problemem, a Ty możesz w tym czasie odpocząć.

W naszej pracy stosujemy wyłącznie najwyższej jakości detergenty, przeznaczone do profesjonalnego użytku, a także specjalistyczny sprzęt do sprzątania, dlatego zapewniamy prace na najwyższym poziomie – zawsze wykonujemy je dokładnie i rzetelnie, mając na uwadze zadowolenie klienta.

Nietypowe sprzątanie Warszawa – zapraszamy do wybrania naszych usług!

Pytania i odpowiedzi

Jakie to są nietypowe usługi porządkowe?

Do nietypowych usług porządkowych zalicza się sprzątanie po awariach i remontach, przy wynajmie i wyprowadzkach, a także przed imprezami i po nich. 

Jak wygląda nietypowa usługa porządkowa?

Do sprzątania po remoncie, zalaniu czy imprezie, stosujemy wysokiej jakości detergenty i środki czyszczące. Wykorzystujemy sprzęt czyszczący, który pozwala na profesjonalne i sprawne wykonanie pracy. 

Co zawiera cena sprzątania po remoncie?

W cenie sprzątania po remoncie, przy wyprowadzce, po zalaniach czy pożarach jest nasz dojazd do klienta oraz zużycie naszych środków czyszczących. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu. 

Jak wygląda usługa sprzątania po awariach?

W mieszkaniach i domach po zalaniu lub pożarze osuszamy dywany i wykładziny, usuwamy wodę/ścieki oraz zniszczone meble i sprzęty. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.