Pomoc domowa w Warszawie

Nie masz czasu na opiekę nad domem? Potrzebujesz wsparcia, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik? A może ktoś z Twoich bliskich wymaga opieki i pomocy w codziennych obowiązkach, a Ty nie jesteś w stanie robić tego po pracy? Skorzystaj z naszych usług! 

Pomoc domowa świadczona przez naszą firmę to szeroka gama usług skierowana specjalnie dla tych z naszych klientów, którzy chcą mieszkać komfortowo i bezpiecznie. Adresujemy je głównie do osób starszych, wymagających wsparcia w codziennych obowiązkach domowych. Zajmujemy się nie tylko porządkami, ale wykonujemy również inne czynności niezbędne do tego, by nasi klienci czuli się dobrze w swoich domach.

Jesteśmy do dyspozycji zarówno w umówionych wcześniej terminach, jak i na życzenie, zawsze, gdy zachodzi potrzeba skorzystania z pomocy.

W ramach usługi pomocy domowej wykonujemy następujące czynności:

  • robienie codziennych zakupów spożywczych, zakupy leków w aptece, wykonywanie i dostarczanie do domu większych zakupów
  • karmienie i wyprowadzanie zwierząt domowych
  • gotowanie i podawanie obiadów u klienta
  • pranie i prasowanie ubrań
  • usługi porządkowe: czyszczenie podłóg, ścieranie kurzy i inne prace
  • opieka nad domem na czas nieobecności domowników: porządki w kuchni, łazience, ścieranie kurzy, mycie i odkurzanie podłóg, podlewanie kwiatów
  • doraźne usługi opieki nad dziećmi świadczone przez doświadczone opiekunki
  • i inne prace

Zakres naszych obowiązków zależy od ustaleń z klientem. Jesteśmy gotowi do pomocy w różnych porach dnia, możemy wykonywać prace porządkowe według zapotrzebowania – codziennie, 1-2 razy w tygodniu lub rzadziej.

Jesteśmy skoncentrowani na tym, aby oferować naszym klientom usługi dopasowane do ich indywidualnych potrzeb – weźmiemy pod uwagę wszystkie Twoje życzenia. Mamy świadomość, że korzystając z pomocy domowej i udostępniając nam swoją przestrzeń domową, nasi klienci obdarzają nas dużym zaufaniem. Wiemy, jak ważne jest, by na to zaufanie zasłużyć, dlatego współpracujemy wyłącznie z doświadczonym, kulturalnym, chętnym do pomocy personelem sprzątającym.

Naszym klientom oferujemy także inne usługi:

Pomoc domowa Warszawa – zapraszamy do zamówienia naszych usług pomocy domowej!