Pranie dywanów i wykładzin – Warszawa

Pranie dywanów

Nie potrafisz usunąć samodzielnie plam na wykładzinie albo na dywanie? Chcesz nadać im wygląd jak nowe? Wybierz dostępne w naszej firmie czyszczenie dywanów, wykładzin, odplamianie dywanów Warszawa – pozbędziemy się każdej plamy!

Oferujemy profesjonalne pranie dywanów oraz pranie wykładzin w mieście Warszawa – nasza firma dysponuje nowoczesnym sprzętem do prania tekstyliów tego rodzaju, który potrafi szybko i skutecznie usunąć wszystkie zabrudzenia.

Stosujemy technikę prania ekstrakcyjnego, które polega na:

  • odkurzeniu nawierzchni na sucho
  • rozprowadzeniu środka czyszczącego (prespray)
  • praniu ekstrakcyjnym specjalnym urządzeniem
  • odessaniu nadmiaru wody

Nasi pracownicy z wykorzystaniem specjalnego sprzętu do prania ekstrakcyjnego mogą poradzić sobie z każdą plamą – profesjonalne odplamianie dywanów to skuteczna alternatywa dla domowych środków czystości.

Dywan lub wykładzina po wypraniu będą także ogólnie odświeżone – taka renowacja dywanów i wykładzin przywraca im atrakcyjny wygląd.

Poprzez czyszczenie dywanów i wykładzin możliwe jest także neutralizowanie zapachów – usuwanie zapachów po zabrudzeniach różnego pochodzenia.

Dodatkowo, naszym klientom oferujemy także czyszczenie mebli tapicerowanych – mebli tapicerowanych, w tym kanap, foteli i innych mebli z obiciami, materacy, okładzin ściennych.

Usługi wyceniamy indywidualnie – zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Pranie wykładzin, pranie dywanów Warszawa – zapraszamy do wybrania naszej oferty!