Pranie dywanów i wykładzin – Warszawa

Pranie dywanów

Nie potrafisz usunąć samodzielnie plam na wykładzinie albo na dywanie? Chcesz sprawić, by ponownie wyglądały jak nowe? Skorzystaj z usługi oferowanej przez naszą firmę: czyszczenie dywanów, wykładzin, odplamianie dywanów Warszawa – pozbędziemy się każdej plamy!

Oferujemy profesjonalne pranie dywanów oraz pranie wykładzin w mieście Warszawa – nasza firma dysponuje nowoczesnym sprzętem do prania tekstyliów tego rodzaju, który potrafi szybko i skutecznie usunąć wszystkie zabrudzenia. 

Stosujemy technikę prania ekstrakcyjnego, które składa się z kilku etapów:

  • odkurzania powierzchni dywanu lub tapicerki na sucho
  • Usunięcia zabrudzeń stałych
  • rozprowadzenia środka czyszczącego – pre-spray’u – to bardzo skuteczny środek, rozpuszczający plamy i zabrudzenia
  • płukania ekstrakcyjnego specjalnym urządzeniem, mającego na celu usunięcie zabrudzeń rozpuszczonych przez pre-spray. Na tym etapie pozbywamy się również m.in. roztoczy gromadzących się we wnętrzu tkaniny
  • odessania nadmiaru wody – dzięki temu materiał schnie krócej i jest szybciej gotowy do użytku

Nasi pracownicy z wykorzystaniem specjalnego sprzętu do prania ekstrakcyjnego mogą poradzić sobie z każdą plamą. Profesjonalne odplamianie dywanów to skuteczna alternatywa dla domowych środków czystości, które nie tylko słabo radzą sobie z trudniejszymi zabrudzeniami, ale także mogą zniszczyć materiał i obniżyć jego odporność na brud. Rodzaj wykorzystywanych przez nas środków do odplamiania dywanów i wykładzin jest dostosowywany do tego, jakiego typu zabrudzenia się na nich znajdują. Dzięki temu tkanina jest odpowiednio chroniona przed zniszczeniem. Środki, które stosujemy, są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych.

Efektem prania ekstrakcyjnego jest czysty, pozbawiony plam, resztek i roztoczy dywan lub wykładzina. Po czyszczeniu materiał odzyskuje swój pierwotny kolor, a zastosowane środki czystości powodują, że jest bardziej odporny na zabrudzenie.

Poprzez czyszczenie dywanów i wykładzin możliwe jest także neutralizowanie zapachów – usuwanie zapachów po zabrudzeniach różnego pochodzenia. Wyczyszczony dywan pachnie czystością, a efekt świeżości utrzymuje się przez długi czas.

Metodę prania ekstrakcyjnego można stosować także do usuwania zabrudzeń z innych rodzajów powierzchni – mebli tapicerowanych, w tym kanap, foteli i innych mebli z obiciami, materacy, okładzin ściennych. Jeśli mają Państwo wątpliwości, czy posiadane przez Państwa meble czy tkaniny nadają się do prania ekstrakcyjnego, zapraszamy do kontaktu. Nasi doświadczeni pracownicy ustalą, w jaki sposób najlepiej pozbyć się plam i brudu.

Usługi wyceniamy indywidualnie – zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji. Na koszt wpływa między innymi powierzchnia, którą należy posprzątać, rodzaj materiału, stopień zabrudzenia i rodzaj plam.

Pranie wykładzin, pranie dywanów Warszawa – zapraszamy do wybrania naszej oferty!