Pranie tapicerki – Warszawa

Tapicerki

Z czasem każda tapicerka traci swój pierwotny świeży wygląd, pojawiają się na niej zabrudzenia, a kolor staje się wyblakły. Gdy wygląd Twojej kanapy lub innego mebla tapicerowanego pozostawia wiele do życzenia, skorzystaj z profesjonalnych usług prania tapicerek w Warszawie oferowanych przez naszą firmę!

Oferujemy usługi prania tapicerek następujących typów:

 • kanapy i sofy
 • narożniki
 • fotele
 • krzesła tapicerowane
 • okładziny ścienne
 • materace
 • tapicerki samochodowe
 • i inne nawierzchnie

Jeśli nie mają Państwo pewności, czy posiadany przez Państwa mebel nadaje się do prania, zapraszamy do kontaktu. Z pewnością uda się nam znaleźć właściwą, bezpieczną i skuteczną metodę czyszczenia.

Do prania mebli tapicerowanych oraz tapicerek samochodowych wykorzystujemy nowoczesną metodęprania ekstrakcyjnego. Pranie to pozwala na dogłębne oczyszczenie tapicerki z osadzonych w niej zabrudzeń – po takiej procedurze tapicerka prezentuje się jak nowa.

Na czym polega pranie ekstrakcyjne? To skuteczna metoda czyszczenia głęboko wnikających zabrudzeń i plam, wykorzystująca następujące techniki:

 • Odkurzanie w celu usunięcia większych zabrudzeń
 • Rozpylanie pre-spray’u – środka czyszczącego, który wnika głęboko w tapicerkę, rozpuszczając znajdujący się w niej brud
 • Wcieranie pre-spray’u w materiał, aby podnieść skuteczność jego działania
 • Pranie usuwające zmiękczony przez pre-spray brud. To także etap czyszczenia higienicznego, w trakcie którego usuwane są roztocza i inne szkodliwe dla zdrowia mikroorganizmy
 • Odessanie wody, które przyspiesza proces suszenia tkaniny, tak aby była jak najszybciej gotowa do użytku

Zalety prania ekstrakcyjnego 

Do prania wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone środki, które pozwalają nam na skuteczne usunięcie zanieczyszczeń różnego pochodzenia, w tym także starych i trudnych w likwidacji plam. Jednocześnie metoda ta pozwala na szybkie neutralizowanie zapachów. Przed wykonaniem pracy zawsze sprawdzamy rodzaj tkaniny, a także jej stopień zabrudzenia, co pozwala nam na dobranie optymalnej techniki czyszczenia i skutecznych środków czystości.

Czyszczenie mebli tapicerowanych i tapicerki samochodowej metodą prania ekstrakcyjnego daje efekty na długi czas: pozostawia przyjemny, świeży zapach i zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu na materiale.

Pranie kanapy, pranie foteli, pranie krzeseł, pranie tapicerki samochodowej – kompleksowe i skuteczne pranie tapicerki Warszawa – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Pytania i odpowiedzi

Jakie rodzaje tapicerek Państwo piorą?

Czyścimy i usuwamy wszelkiego rodzaju plamy z narożników, kanap, sof, materaców, foteli, tapicerek samochodowych, okładzin ściennych i innych. Jeśli masz wątpliwości bądź pytania odnośnie do naszej usługi, zapraszamy do kontaktu. 

Czy pranie ekstrakcyjne jest skuteczne?

Tak. Pranie ekstrakcyjne stosujemy wtedy, gdy usuwanie plam tradycyjnymi metodami nie przynosi pożądanych skutków. Likwiduje zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy, a także zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu na materiale. 

Jak działa pranie ekstrakcyjne tapicerki?

Pranie ekstrakcyjne polega na dogłębnym usunięciu zanieczyszczeń i plam. Na początku dokładnie odkurzamy powierzchnię, rozpylamy środek czyszczący i wcieramy go w materiał. Następnie s=wykonujemy kolejne pranie i odsysamy wodę. 

Jak długo trwa czyszczenie tapicerki?

Czas prania tapicerki zależy przede wszystkim od jej wielkości i powierzchni. Zwracamy również uwagę na rodzaj zabrudzenia i występowanie problematycznych plam i zanieczyszczeń. Na tej podstawie wyceniamy usługę i określamy czas jej trwania.