Renowacja dywanów – Warszawa

Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi takie jak renowacja dywanów Warszawa to główny obszar naszej działalności – prowadzimy pranie i odplamianie dywanów także w okolicznych miejscowościach w województwie mazowieckim. 

Renowacja dywanów i innych tekstyliów to kompleksowa usługa, która polega na praniu ekstrakcyjnym z użyciem odpowiednio dobranych środków do prania. Wszelkiego rodzaju plamy, pyły są rozpuszczane i wypłukiwane z tkaniny, aby nadać jej wygląd jak nowy!

Twój dywan nie wygląda już zbyt dobrze? A może problem dotyczy tapicerki meblowej? Jeśli chcesz pozbyć się skutecznie plam i nadać tekstyliom atrakcyjny wygląd, wybierz naszą ofertę!

Odplamianie dywanów, wykładzin, tapicerek to także skuteczny sposób na usuwanie zapachu – stosowane przez nas środki do prania pozwalają na skuteczne neutralizowanie zapachów różnego pochodzenia.

Prowadzimy również usługi czyszczenia tapicerki meblowej. Pierzemy różne rodzaje mebli z obiciami – usuwamy zabrudzenia z kanap, foteli, krzeseł i innych mebli, okładzin ściennych, materacy.

Wybierz fachowe pranie dywanów oraz czyszczenie mebli tapicerowanych – zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Pranie tapicerki, czyszczenie wykładzin, odplamianie dywanów Warszawa – zachęcamy do wybrania naszych usług!