Sprzątanie biur w Warszawie

Pomożemy Ci zadbać o porządek w Twoim biurze! Nasza firma oferuje profesjonalne sprzątanie biur w mieście Warszawa (we wszystkich dzielnicach) i w okolicznych miejscowościach. Wykonujemy kompleksowe usługi dla klientów biznesowych – profesjonalnie, szybko i sprawnie!

Zajmujemy się zarówno pracami jednorazowymi, na życzenie klientów, jak również systematycznymi, wykonywanymi zgodnie z umówionym harmonogramem. W zakres naszych usług wchodzą również codzienne porządki w siedzibie firmy. Zakres prac, a także częstotliwość ich wykonywania, jest ustalany indywidualnie z klientem. Czyszczeniem możemy zajmować się na bieżąco, w czasie dnia pracy, lub po opuszczeniu firmy przez pracowników. Zatrudniamy wyłącznie osoby z doświadczeniem lub odpowiednio przeszkolone, o wysokiej kulturze osobistej, które dbają o właściwą atmosferę pracy. Dopasujemy się do Twoich potrzeb, aby biuro mogło lśnić czystością!

W ramach regularnego sprzątania biur oferujemy następujące usługi:

  • ścieranie kurzu z biurek, regałów, blatów
  • odkurzanie i mycie podłóg w częściach wspólnych: korytarzach, kuchniach, łazienkach, toaletach oraz w pokojach biurowych
  • opróżnianie koszy na śmieci
  • czyszczenie urządzeń biurowych: komputerów, drukarek, kserokopiarek, ekspresów do kawy

W ramach współpracy z klientami biznesowymi przyjmujemy także zlecenia na jednorazowe usługi, na przykład:

  • mycie okien, witryn i innych przeszkleń
  • okazjonalna pomoc przy archiwizacji, inwentaryzacjach
  • i inne

W naszej pracy stosujemy najwyższej jakości środki czystości i profesjonalny sprzęt czyszczący, które dobieramy w zależności od zleconych nam prac. Są to produkty zazwyczaj niedostępne w zwykłych sklepach, o większej skuteczności czyszczenia niż te powszechnie znane. Zajmujemy się także sprzątaniem eco – z wykorzystaniem ekologicznych, przyjaznych dla środowiska środków czystości, udostępnianych nam przez klientów. Niezależnie od wybranej metody, efektem naszych działań jest zawsze czyste, pachnące świeżością biuro – miejsce, w którym komfortowo spędza się dzień pracy.

W naszej ofercie znajdują się także:

Jeśli szukasz firmy, która wykona dla Ciebie sprzątanie biura Warszawa – zapraszamy do wybrania naszej oferty!