Sprzątanie biur w Warszawie

Pomożemy Ci zadbać o porządek w Twoim biurze! Nasza firma oferuje profesjonalne sprzątanie biur w mieście Warszawa (we wszystkich dzielnicach) i w okolicznych miejscowościach. Wykonujemy kompleksowe usługi dla klientów biznesowych – profesjonalnie, szybko i sprawnie!

Sprzątanie codzienne, na życzenie 

Zajmujemy się zarówno pracami jednorazowymi, na życzenie klientów, jak również systematycznymi, wykonywanymi zgodnie z umówionym harmonogramem. W zakres naszych usług wchodzą również codzienne porządki w siedzibie firmy. Zakres prac, a także częstotliwość ich wykonywania, jest ustalany indywidualnie z klientem. Czyszczeniem możemy zajmować się na bieżąco, w czasie dnia pracy, lub po opuszczeniu firmy przez pracowników. Zatrudniamy wyłącznie osoby z doświadczeniem lub odpowiednio przeszkolone, o wysokiej kulturze osobistej, które dbają o właściwą atmosferę pracy. Dopasujemy się do Twoich potrzeb, aby biuro mogło lśnić czystością!

W ramach regularnego sprzątania biur oferujemy następujące usługi:

  • ścieranie kurzu z biurek, regałów, blatów
  • odkurzanie i mycie podłóg w częściach wspólnych: korytarzach, kuchniach, łazienkach, toaletach oraz w pokojach biurowych
  • opróżnianie koszy na śmieci
  • czyszczenie urządzeń biurowych: komputerów, drukarek, kserokopiarek, ekspresów do kawy

W ramach współpracy z klientami biznesowymi przyjmujemy także zlecenia na jednorazowe usługi, na przykład:

  • mycie okien, witryn i innych przeszkleń
  • okazjonalna pomoc przy archiwizacji, inwentaryzacjach
  • i inne

Bezpieczne i efektywne sprzątanie biur 

W naszej pracy stosujemy najwyższej jakości środki czystości i profesjonalny sprzęt czyszczący, które dobieramy w zależności od zleconych nam prac. Są to produkty zazwyczaj niedostępne w zwykłych sklepach, o większej skuteczności czyszczenia niż te powszechnie znane. Zajmujemy się także sprzątaniem eco – z wykorzystaniem ekologicznych, przyjaznych dla środowiska środków czystości, udostępnianych nam przez klientów. Niezależnie od wybranej metody, efektem naszych działań jest zawsze czyste, pachnące świeżością biuro – miejsce, w którym komfortowo spędza się dzień pracy.

W naszej ofercie znajdują się także:

Jeśli szukasz firmy, która wykona dla Ciebie sprzątanie biura Warszawa – zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda sprzątanie biur?

W zakres naszej usługi sprzątania biur w Warszawie wchodzi m.in. odkurzanie i mycie podłóg, opróżnianie koszy na śmieci, ścieranie kurzu z biurek i blatów oraz czyszczenie komputerów, drukarek czy ekspresów do kawy. 

Czy w zakres sprzątania biura wchodzi mycie okien?

Poza standardowym sprzątaniem biur, wykonujemy zlecenia jednorazowe takie jak mycie okien i witryn, okazjonalna pomoc przy archiwizacji i inwentaryzacjach. 

Jakich środków używają Państwo do sprzątania biur?

W naszej pracy stosujemy najwyższej jakości środki czystości i profesjonalny sprzęt czyszczący, które dobieramy w zależności od zleconych nam prac. Są to produkty zazwyczaj niedostępne w zwykłych sklepach, o większej skuteczności czyszczenia niż te powszechnie znane. 

Jak wygląda eko sprzątanie biura?

Na życzenie klienta, do sprzątania przestrzeni biurowych wykorzystujemy ekologiczne, bezpieczne i przyjazne dla środowiska środki czystości, które udostępnia nam zleceniodawca. Efektem naszych działań jest zawsze czyste, pachnące świeżością biuro.