Sprzątanie domów i mieszkań w Warszawie

Brakuje Ci czasu i sił na codzienne czyszczenie? A może czekają Cię gruntowne porządki, o których boisz się nawet pomyśleć? Zapomnij o czasochłonnym sprzątaniu! Z przyjemnością zajmiemy się wszystkim, by Twoje wnętrza stały się idealnym miejscem do pracy i odpoczynku. Skorzystaj z usług naszej firmy i ciesz się czystym, pachnącym świeżością domem lub mieszkaniem!

Nasza oferta  

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w ramach sprzątania mieszkań i domów w Warszawie oraz w okolicznych miejscowościach województwa mazowieckiego. Świadczymy usługi zarówno doraźnie, na życzenie, jak również w określonych terminach uzgodnionych wcześniej z klientem. Pomożemy w codziennych porządkach w pokojach, kuchni, łazience lub wykonamy prace raz lub dwa razy w tygodniu, w zależności od potrzeb osoby zlecającej. Na życzenie oferujemy także ekspresowe wykonywanie usług.

Oferujemy szeroką gamę usług dla klientów indywidualnych:

  • ścieranie kurzu z półek, regałów, blatów
  • odkurzanie i mycie podłóg
  • kompleksowe sprzątanie kuchni, łazienki: mycie wanien, kabin prysznicowych, zlewów, kuchenek, czyszczenie płytek podłogowych
  • porządkowanie mienia: przygotowanie zbędnych sprzętów domowych do usunięcia
  • mycie okien
  • pranie dywanów, wykładzin, tapicerek z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu czyszczącego
  • i inne prace na zlecenie klienta

Personel sprzątający 

Prace prowadzimy z naciskiem na dokładne usuwanie zanieczyszczeń i terminowe wykonanie usługi. Nasz personel to osoby odpowiednio przeszkolone, z doświadczeniem, o odpowiedniej kulturze osobistej i komunikatywne, zawsze chętne do pomocy i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Nie boimy się nietypowych zleceń – spełniamy indywidualne życzenia klientów, tak aby byli w pełni zadowoleni z wyczyszczonego domu lub mieszkania.

Ekologiczne sprzątanie 

Klientom, którym szczególnie zależy na zdrowiu i dbałości o środowisko, oferujemy także sprzątanie mieszkań i domów w stylu eco. Stosujemy wtedy ekologiczne środki czystości, które są przyjazne dla środowiska naturalnego, na przykład ocet, sodę oczyszczoną. Korzystamy ze środków udostępnionych nam przez klientów – dzięki temu możesz mieć pewność, że prace będą wykonane zgodnie z Twoimi preferencjami. Metoda eco jest skuteczna w przypadku większości typowych zanieczyszczeń, a jednocześnie nie pozostawia po sobie nienaturalnego zapachu we wnętrzu. Jest idealna dla osób z alergiami czy rodzin z małymi dziećmi.

Nasza firma oferuje także:

Sprzątanie domów i sprzątanie mieszkań Warszawa – zapraszamy do wybrania naszych usług!

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda sprzątanie domów i mieszkań?

Nasza usługa sprzątania domów i mieszkań obejmuje m.in. odkurzanie i mycie podłóg, ścieranie kurzu, mycie okien, pranie dywanów i wykładzin, a także mycie zlewów, kuchenek oraz kabin prysznicowych. Wykonujemy także inne prace na zlecenie klienta.  

Na czym polega eko sprzątanie domu lub mieszkania?

W przypadku eko sprzątania stosujemy ekologiczne środki czystości, które są przyjazne dla środowiska naturalnego, na przykład ocet, sodę oczyszczoną. Korzystamy ze środków udostępnionych nam przez klientów – dzięki temu możesz mieć pewność, że prace będą wykonane zgodnie z Twoimi preferencjami. 

Komu jest dedykowana usługa eko sprzątania?

Usługa eko sprzątania jest polecana szczególnie alergikom oraz rodzinom z małymi dziećmi. Do skorzystania z ekologicznego sprzątania zachęcamy również osoby, którym zależy na zdrowiu i ochronie środowiska naturalnego. 

Kto wykonuje usługę sprzątania domu lub mieszkania?

Personel, który wykonuje usługę sprzątania domów i mieszkań to osoby odpowiednio przeszkolone, z doświadczeniem, o odpowiedniej kulturze osobistej i komunikatywne. Ponadto są one zawsze chętne do pomocy i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.