Sprzątanie domu przed imprezą lub po imprezie

Po imprezie często konieczne jest przeprowadzenie gruntownych porządków

Zaplanowane z wielotygodniowym wyprzedzeniem przyjęcie, wizyta ważnych gości, a może niespodziewane spotkanie w domu? Na każdą z tych okazji należy odpowiednio się przygotować: zadbać o posiłki i napoje, zaplanować atrakcje, a przede wszystkim – dokładnie posprzątać dom.

A po imprezie? Wówczas sprzątania jest zazwyczaj jeszcze więcej: mycie naczyń, wyrzucanie resztek jedzenia, odkurzanie i mycie podłóg i wiele innych czynności. To oczywiste, że po organizacji przyjęcia możesz nie mieć na to wszystko siły.

Pomożemy Ci zarówno w przygotowaniach do imprezy, jak i w sprzątaniu po jej zakończeniu. Jesteśmy dla Ciebie dostępni zarówno od ręki, gdy odwiedzają Cię niespodziewani goście, jak i z większym wyprzedzeniem czasowym.

Na czym polega sprzątanie przed imprezą lub po imprezie?

Zakres usług może być różny – ustalamy go z klientem przed przyjęciem zlecenia. Oto przykładowe prace, jakie możemy dla Ciebie wykonać.

 • Sprzątanie przed imprezą:
 • Odkurzanie i mycie podłóg;
 • Mycie łazienki i kuchni;
 • Wytarcie kurzu z mebli i sprzętów;
 • Przygotowanie pomieszczenia, np. ustawienie stołów i krzeseł, nakrycie stołu, zwinięcie dywanu itp.

Sprzątanie po imprezie:

 • Wyniesienie śmieci, np. naczyń jednorazowych, resztek jedzenia;
 • Mycie naczyń – ręczne lub wstawienie do zmywarki;
 • Mycie i odkurzanie podłogi;
 • Mycie umywalki, zlewu, muszli klozetowej;
 • Doprowadzenie pokoju do pierwotnego stanu – ustawienie mebli na swoim miejscu;
 • Pomoc w trudnych przypadkach, na przykład, gdy goście zabrudzą dywan czy meble tapicerowane.

Dlaczego warto zlecić nam sprzątanie przed imprezą lub po imprezie?

Spotkanie z rodziną i przyjaciółmi powinno być przyjemnie spędzonym czasem dla wszystkich, również dla gospodarzy. Do przeszłości odchodzą już czasy, gdy pani domu spędza całe przyjęcie w kuchni, szykując potrawy czy myjąc naczynia. Tak jak nikogo nie dziwi już zamawianie jedzenia na imprezę, tak samo możesz ułatwić sobie pracę, korzystając z pomocy firmy sprzątającej.

Dzięki naszym usługom poczujesz się spokojniej, wiedząc, że dom jest właściwie przygotowany na przyjęcie gości. Po skończonej imprezie odetchniesz zaś z ulgą, mając świadomość, że możesz bez wyrzutów sumienia poświęcić czas na odpoczynek.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda sprzątanie przed imprezą?

Wykonując zlecenie sprzątania przed imprezą odkurzamy i myjemy podłogi, wycieramy kurz z mebli, myjemy kuchnię i łazienkę oraz ustawiamy stół i krzesła oraz zwijamy dywan. 

Jak wygląda sprzątanie po imprezie?

Po imprezie nasz personel sprzątający wynosi śmieci, myje naczynia, umywalkę, zlew i muszlę klozetową, odkurza podłogi, ustawia meble na swoje miejsce oraz wykonuje inne niezbędne prace, mające na celu doprowadzenie domu lub mieszkania do porządku. 

Dlaczego warto zamówić usługę sprzątania przed imprezą i po jej zakończeniu?

Dzięki naszym usługom poczujesz się spokojniej, wiedząc, że dom jest właściwie przygotowany na przyjęcie gości. Po skończonej imprezie odetchniesz zaś z ulgą, mając świadomość, że możesz bez wyrzutów sumienia poświęcić czas na odpoczynek. 

Mieszkam pod Warszawą. Czy mogę zamówić usługę sprzątania po imprezie?

Jak najbardziej. Dojeżdżamy do klientów mieszkających w Warszawie oraz w miejscowościach podwarszawskich. Szczegóły wykonania usługi ustalamy indywidualnie.