Sprzątanie mieszkania na wynajem

Zapewnimy porządek w mieszkaniu na wynajemGdy mieszkanie opuszczają dotychczasowi lokatorzy, właściciel ma przed sobą trudne zadanie: dokładne posprzątanie lokalu i zadbanie o niego tak, by był atrakcyjny dla potencjalnych nowych najemców. Niestety, osoby wynajmujące mieszkanie często zostawiają po sobie nieporządek, którego nie ma się ochoty sprzątać. Chętnie pomożemy Ci w doprowadzeniu wynajmowanego lokalu do idealnego stanu, tak by prezentował się atrakcyjnie na zdjęciach i na żywo. Skorzystaj z naszych usług z bezpłatnym dojazdem na terenie Warszawy i okolic!

Porządki w mieszkaniu na wynajem – dlaczego mają duże znaczenie?

Obecnie nie wystarczy już posiadać mieszkania w dobrej lokalizacji i oferować go na wynajem w atrakcyjnej cenie. Jeśli chcesz zwrócić uwagę potencjalnych najemców przeglądających serwisy ogłoszeniowe, musisz wyróżniać się starannie wykonanymi zdjęciami, prezentującymi mieszkanie w idealnym stanie. Znaczenie mogą mieć nawet drobiazgi: to, czy łazienka jest czysta i wolna od zbędnych przedmiotów, czy ściany nie są zabrudzone, a meble stare i mało funkcjonalne.

Podobnie wygląda sytuacja podczas prezentacji mieszkania na żywo. To moment, w którym osoby zainteresowane wynajmem szczególnie dokładnie przyglądają się wszystkim pomieszczeniom pod kątem ich czystości. Z tego względu nie wystarczy pobieżne sprzątanie podłogi czy wycieranie kurzu z mebli. Aby mieszkanie na wynajem wyglądało atrakcyjne, konieczne jest przeprowadzenie gruntownych porządków.

Zakres usług wykonywanych w ramach sprzątania mieszkań na wynajem

Jako profesjonalna firma sprzątająca mamy dostęp do specjalistycznych środków czystości i sprzętu. Dzięki temu możesz nam powierzyć sprzątanie nawet w przypadku mocno zabrudzonego mieszkania, o które nie dbali lokatorzy. Radzimy sobie z każdym rodzajem zanieczyszczeń, również z brudem, który nie był czyszczony przez długi czas.

W ramach usług sprzątania wynajmowanego mieszkania możemy zająć się między innymi:

  • Czyszczeniem podłóg – odkurzaniem i myciem;
  • Czyszczeniem umywalki, zlewu, muszli klozetowej, wanny lub brodzika;
  • Usuwaniem zanieczyszczeń ze ścian lub mebli;
  • Usunięciem z mieszkania mebli, sprzętów lub innych przedmiotów, które zostawili po sobie lokatorzy;
  • Ustawianiem mebli i przygotowaniem mieszkania dla nowych najemców.

Czy warto zdecydować się na skorzystanie z usług porządkowych w mieszkaniu przeznaczonym na wynajem? Specjaliści rynku nieruchomości są do tego zgodni – czyste, pachnące świeżością wnętrza zachęcają do skorzystania z oferty, a dokładne posprzątanie mieszkania może realnie podnieść wartość wynajmowanej nieruchomości. Jeśli zależy Ci na szybkim znalezieniu lokatorów, sprzątanie mieszkania to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć!