Sprzątanie po remontach w Warszawie

Twoje mieszkanie lub dom czeka remont? A może ekipa remontowa zakończyła już prace, ale zanim się wprowadzisz, konieczne jest kompleksowe sprzątanie? Nie musisz robić tego samodzielnie. Skorzystaj z pomocy naszych pracowników! 

Oferujemy profesjonalne doprowadzanie do porządku domów, mieszkań, biur i innych lokali po remontach. Wykonujemy usługi sprzątania po remontach w Warszawie, a także w okolicach na terenie województwa mazowieckiego. Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o zakres prac, ale niezależnie od tego, w jakim stanie jest mieszkanie, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy. Mamy świadomość, że usuwanie poremontowego kurzu, pyłu i pozostałości materiałów budowlanych wymagają więcej pracy niż standardowe porządki. Do ścierania kurzu, resztek farb, klejów, tynku, usuwania odpadów budowlanych, mycia okien używamy sprawdzonego przez nas specjalistycznego sprzętu oraz środków czystości do profesjonalnego użytku. 

Dodatkowo zajmujemy się prowadzeniem prac przed remontami. Jeśli brakuje Ci czasu, pomożemy Ci w przygotowaniu wnętrza tak, by było gotowe na wejście ekipy remontowej: umyjemy ściany, wyniesiemy niepotrzebne rzeczy. Cenne przedmioty, takie jak meble czy sprzęt RTV i AGD zostaną przez nas odpowiednio zabezpieczone, aby nie doszło do ich uszkodzenia podczas transportu. Takie przygotowanie mieszkania lub domu do remontu znacznie przyspiesza pracę, a czyste ściany czy podłogi gwarantują lepsze krycie farbą lub tynkiem. 

Nasi pracownicy, na życzenie klienta, mogą zająć się również pracami remontowymi w określonym zakresie. Specjalizujemy się w malowaniu i wygładzaniu ścian, układaniu paneli i innych tego typu zadaniach. 

Oferujemy usługi takie jak: 

  • przygotowania do prac remontowych: czyszczenie, wynoszenie mebli i innych sprzętów z domu 
  • sprzątanie po remoncie: usuwanie odpadów poremontowych, pozostałości klejów, farb i innych materiałów 
  • prace remontowe na życzenie – malowanie, układanie paneli i inne 

Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości środki czystości oraz specjalistyczny sprzęt, co w połączeniu z naszym doświadczeniem w usuwaniu trudnych zanieczyszczeń pozwala na szybkie i skuteczne doprowadzenie wnętrza do stanu, w którym nadaje się do zamieszkania. 

Sprzątanie po remoncie Warszawa – zapraszamy do wybrania naszych usług!