Sprzątanie po remontach i budowach

Wyspecjalizowana firma szybko usunie pozostałości remontu: pył, gruz, resztki farby

Niektóre ekipy remontowe oferują w cenie usługi sprzątanie po remoncie lub pracach wykończeniowych, ale nie jest to standardem. Czy to oznacza, że zanim zamieszkasz w wyremontowanych pomieszczeniach, czeka Cię jeszcze żmudne usuwanie resztek farby i cementu, wynoszenie gruzu, czyszczenie ścian i podłóg z pyłu? Możesz zlecić to nam! Sprzątanie po remoncie w naszym wykonaniu jest nie tylko szybsze, ale dzięki dostępowi do profesjonalnych środków czystości i sprzętu – także skuteczniejsze.

Pozostaw nam to, na co brakuje Ci czasu lub siły, a Ty zajmij się tym, co lubisz: urządzaniem mieszkania, wyborem mebli i dekoracji!

Jak zapewniamy skuteczność podczas sprzątania poremontowego?

Wykonując u naszych klientów usługi sprzątania po remontach, stawiamy na właściwą organizację pracy. W pierwszej kolejności usuwamy większe zanieczyszczenia: gruz i inne resztki. W razie potrzeby utylizujemy je w sposób zgodny z przepisami. Zachowujemy odpowiednią kolejność sprzątania: najpierw górne części pomieszczenia (sufit, żyrandole, wierzch mebli), potem środkowe (ściany, okna), a następnie dolne.

Sukces prac porządkowych po remoncie zależy również od odpowiedniego doboru sprzętu i środków czystości. Korzystamy z odkurzaczy przemysłowych, które skutecznie wchłaniają kurz i pył, dokładnie myjących mopów, rozpuszczalników i innych środków czystości usuwających zanieczyszczenia z farby, tynku i innych materiałów. Dbamy przy tym o to, by nie uszkodzić i nie porysować czyszczonych powierzchni. Używamy wyłącznie delikatnych szczotek, gąbek i ścierek.

Odpowiednie przygotowanie do remontu to połowa sukcesu

W ramach usług sprzątania po remontach możesz liczyć na nas także w kwestii zabezpieczenia mieszkania przed zabrudzeniem. Skontaktuj się z nami przed rozpoczęciem prac, a przyjedziemy do Ciebie, by okleić meble, podłogę czy fragmenty ścian taśmą i folią malarską czy wynieść na czas remontu niepotrzebne przedmioty. Dzięki temu sprzątanie mieszkania po remoncie będzie dużo szybsze i łatwiejsze.