Sprzątanie po wybiciu szamba

Wybicie szamba wymaga szybkiego usunięcia awariiWybicie szamba i awaria kanalizacji to sytuacja na tyle trudna, że właściciele domów zazwyczaj nie wiedzą na początku, co powinni zrobić. Nie jest to jednak czas na załamywanie rąk – bardzo ważne jest, by nieczystości zostały jak najszybciej usunięte. Tu jednak zwykłe sprzątanie mopem i ścierką może nie wystarczyć.

W Twoim domu doszło do awarii kanalizacji? Jak najszybciej wezwij na pomoc profesjonalną firmę sprzątającą. Doprowadzenie domu do poprzedniego stanu po wybiciu szamba jest możliwe – my wiemy, jak to zrobić i chętnie Ci pomożemy.

Sprzątanie po wybiciu szamba? Zostaw to profesjonalistom

W pierwszym odruchu większość osób, u których pojawi się problem z wyciekiem nieczystości, same sięgają po mop, wiadro, ścierkę i wodę. Takie sprzątanie jest jednak nie tylko nieskuteczne, ale i niebezpieczne dla zdrowia. Ścieki są źródłem bakterii i innych drobnoustrojów, także chorobotwórczych. To dlatego sprzątanie po wybiciu szamba wymaga użycia specjalistycznych środków i przeprowadzenia dezynfekcji. Ważne jest także, by działać szybko – pojedynczej osobie trudno będzie samodzielnie usunąć zanieczyszczenia z podłogi czy mebli i mogą one wówczas wniknąć głęboko do ich wnętrza.

Jak sprzątamy dom po wybiciu szamba?

Nasza usługa sprzątania po wybiciu szamba obejmuje:

  • Wyniesienie zalanych mebli, sprzętów i innych przedmiotów oraz ich ewentualna utylizacja (gdy nie nadają się już do użycia);
  • Dokładne usuwanie zanieczyszczeń z podłóg;
  • Dezynfekcję za pomocą skutecznych, ale bezpiecznych dla zdrowia środków;
  • W razie potrzeby także zerwanie tapet lub paneli podłogowych.