Usługi sprzątania po wyprowadzce

Dokładne czyszczenie mieszkań po wyprowadzceCzeka Cię przeprowadzka do nowego mieszkania lub domu? To zmiana na lepsze, na którą na pewno się cieszysz, jednak tę radość może psuć wizja gruntownych porządków w mieszkaniu, z którego się wyprowadzasz. Brakuje Ci czasu na dokładne sprzątanie po wyprowadzce? Nic dziwnego – lepiej poświęcić go na urządzanie się w nowym miejscu. Skorzystaj z usług profesjonalnej firmy sprzątającej, która doprowadzi opuszczone przez Ciebie mieszkanie do idealnego stanu.

Dlaczego warto zlecić sprzątanie po wyprowadzce profesjonalnej firmie?

To oczywiste, że nie po to wyprowadzasz się z mieszkania, by pozostawić je puste. Prawdopodobnie będziesz chciał je sprzedać lub wynająć. Sprzątanie po wyprowadzce to pierwszy krok do tego, by doprowadzić je do stanu, w którym będzie atrakcyjne dla potencjalnych najemców lub kupców. Jeśli zlecisz je firmie sprzątającej, możesz mieć pewność, że każdy kąt zostanie dokładnie posprzątany, a trwałe zabrudzenia skutecznie usunięte.

Sprzątanie po wyprowadzce – co obejmuje ta usługa?

Sprzątanie mieszkania, z którego wyprowadzili się lokatorzy, powinno być dokładniejsze niż standardowe porządki. To okazja, by kompleksowo zająć się trudnymi do usunięcia zabrudzeniami, także tymi w trudno dostępnych miejscach, na przykład tam, gdzie dotychczas stały meble.

Co możemy wykonać w ramach usługi sprzątania mieszkania po wyprowadzce? Oto przykładowe czynności:

  • Wyniesienie i utylizacja niepotrzebnych mebli czy sprzętów;
  • Pakowanie przedmiotów, które właściciele zabierają ze sobą;
  • Odkurzanie i mycie podłóg;
  • Czyszczenie armatury łazienkowej, zlewu i kuchenki;
  • Wycieranie blatów w kuchni;
  • Czyszczenie ścian;
  • Mycie tapicerki: kanap, foteli, dywanów.